e-raamatupidamine24.ee
logo image
image

USALDUS ON EDUKATE ETTEVÕTJATE VAHEL OLULISEM INVESTEERING

Tänases olukorras on ettevõtjad ebakindlad, millised stsenaarumid meid ees ootavad tulevikus. Majandus on muutumises, terves maailmas trükitakse katteta raha, riigid võtavad laenu – tasuvuse ja tootluse prgnoosimine muutub üha keerulisemaks.

INFLATSIOON on lähituleviku suurim küsimus, aeg ja % on märksõnad – kui kiire ja kui kõrge on inflatsioonitase. Sellest pääsu ei ole, infatsioon on majandustsükli üks osa, pigem on kaks olulist küsimust ettevõtjale – milline on ettevõtjate ja ettevõtete usaldus äris ning kas ja kuidas võita inflatsioonist.

USALDUS on kasumi teenimise suurim garantii – iga ettevõte taga on ettevõtja, kes on äritehingu üks osapool, kokkulepped ja edukad tehingud põhinevad inimeste vahelisel usaldusel.
Paljuski põhineb usaldusväärsuse hindamine kogemusel, kindlasti on seotud emotsionaalsel hinnangul ja intutsioonil. Esmamulje saamiseks esitame endale alateadlikult küsimuse, et kas ostaksime temalt, kas me soovime teha tehingu selle inimesega? Meie sisetunne annab meile esna kiiresti indikaadi, kas tekkib usaldus ja soov tehing sõlmida.

Raamatupidamine põhineb 100% kliendi ja raamatupidaja vahelises usalduses. Usaldus minu jaoks põhineb tugevalt kogemusel, sõnapidamine, kas lubadusele järgneb ka tegevus. Tähtis on, mis sa räägid ja veel tähtsam on, mida sa teed – ehk siis sõnadele peab järgnema tegu. Kui ongi milleski eksitud või on tehtud viga, siis kui kiiresti lahendatakse olukord ning kas on austus üksteise suhtes vabandada tekkinud eksimuse osas.

Usaldusväärsed koostööpartnerid kuulavad ja mõistavad kummagi poole eesmärke ning võtavad vastutuse kokkulepitu osas, kus teod toetavad ja kinnitavad seda. Kuulamine on tugevus empaatiavõimest ning ühised eesmärgid on näide pühendumisest.

Meie raamatupidamisbüroo eesmärgiks on pikaajaline koostöö oma klientidega. Ootame, et meie klientidel on suhtumine ja eesmärk kokku leppida asjad pikas perspektiivis ja huvi meiega jätkusuutlike valikuid tegema.

INVESTEERING usaldusse tähendab konkreetseid tegusid, näiteks meie klientidelt ja meie töötajatelt saadav tagasiside. Tagaside, mis õõnestab usaldust ja mis tekitab usaldust meie ja meie ettvõtte vastu. See annab seada tähtsuse järjekorda usalduse prioriteetid ning investeerida nendesse.

DIGITALISEERUV maailm loob samuti usaldust. Sotsiaalmeedia võimaldab täna avatud arvustust ja kommentaare, mis muudavad tooted ja teenused läbi hinnangute usaldusväärsemaks või siis ka vastupidi, et annavad tagasisidet mitteusaldusest. Lisaks sellele aitavad automatiseerimine ja paberivabad digitaalsed protsessid ära hoida inimlikud eksimused ja suurendavad usaldust toodete/teenuste kvaliteedi ja kiiruse suhtes. Reaalajas info ja andmed annavad ettevõtjale võimekuse usaldusväärselt suhelda ja tooteid/teenuseid pakkuda. Ettevõtjana oleme me ise usaldusväärsuse loojad kui mõistame reaalajas info ja läbipaistvuse tähtsust.

Usaldus põhineb aususel ja otsekohesusel, mis on esmatähtis meie klientide huvides. Raamatupidamine, mis on üles ehitatud jätkusuutlikule tegutsemisviisile on pikas perspektiivis produktiivne investeerides väärtusesse ettevõte kasvades või muutudes.

Maailm muutub ja meie koos sellega. Õigete valikute tegemiseks vajame aega.

Pakume usalduse saavutamiseks 30 MIN TASUTA KONSULTATSIOONI, et tuvustada meie raamatupidamisega seotud protsesse ja leida lahendused võimalikuks koostööks tulevikus.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on twitter

Hiljutised postitused

NÕUANDED RAAMATUPIDAMISETTEVÕTTE VALIMISEKS

LEIAME VASTUSED JÄRGMISTELE KÜSIMUSTELE: MIKS VAJATE RAAMATUPIDAMISBÜROOD? MIDA OODATA RAAMATUPIDAMISBÜROOLT? MILLISED HINNAMUDELID ON RAAMATUPIDAMISETTEVÕTTEL? 1. Mõelge, miks teil on vaja

  • e-raamatupidamine24.ee
image
et